Złuszczanie

Zabiegi złuszczające i eksfoliacja mają za zadanie w sposób kontrolowany chemiczny złuszczyć część naskórka. Dobór zabiegu warunkuje intensywność i jego efekty.

Od wielu lat w kosmetyce stosuje się zabiegi złuszczające chemiczne tzw. eksfoliację za pomocą różnego rodzaju kwasów. Dzięki wielu szkoleniom i wieloletniemu doświadczeniu stosujemy z powodzeniem kwasy m.in.  glikolowy, mlekowy, salicylowy, szikimowy, pirogronowy, migdałowy… w różnych konfiguracjach i stężeniach jako zabieg podstawowy lub jako uzupełnienie i jeden z elementów innych procedur dermokosmetycznych.

W zależności od doboru kwasu jego działanie może być powierzchowne, średnio głębokie lub głębokie.

W swojej pracy wykorzystujemy tylko sprawdzone produkty Peel Mission.

Jest  to marka, której obecność na rynku definiuje wiedza ekspertów oraz wykorzystanie najbardziej zaawansowanych technologii. Oferta produktowa marki to najwyższej jakości zabiegi skierowane dla lekarzy medycyny estetycznej oraz kosmetologów, która tworzy gama innowacyjnych peelingów chemicznych o farmaceutycznej czystości.

Różnorodność stężeń i produktów dostępnych w portfolio marki, pozwalają na efektywne ich wykorzystanie i zaprojektowanie programu idealnie skrojonego do potrzeb skóry każdego Klienta.